Aj vy ste si z Brava lepili na stenu plagáty Rickyho Martina a v Deke hlasovali za jeho pesničky, pričom ste snívali o tom, že raz svoju hviezdu uvidite naživo? Ak ste odpovedali áno, váš sen je na dosah. Latinskoamerického krásavca budete môcť mať už čo chvíľa ako na dlani!

Napriek tomu, že Ricky už nie je najmladší, zreje ako víno a vo svojich 46-tich rokoch vyzerá stále ako boh. Či je ale naozaj takýto fešák aj v skutočnosti, sa budete môcť o dva týždne presvedčiť naživo. Portorikánsky kráľ totiž začiatkom septembra absolvuje koncerty v Prahe a Budapešti.

Ricky Martin

Kde a kedy?

Najväčšie Rickyho hity, ako MariaThe Cup of Life či Livin ‘La Vida Loca, sa budú 4. septembra rozliehať Papp László Sportarénou v Budapešti a 9. septembra O2 arenou v Prahe, kde zavíta vôbec po prvýkrát počas svojej keriéry. Určite na koncertoch predstaví aj skladby z posledného albumu A Quien Quiera Escuchar, ktorý vyšiel v roku 2015.

Ricky Martin

Takže dámy, máte ešte pár dní na zakúpenie vstupeniek a potom hor sa rozvrtiť boky na tohto temperamentného speváka, tanečníka a v neposlednom rade veľkého fešáka.

Zdroj/Foto: Facebook, 6iee.com