Ubehlo neuveriteľných osem rokov odo dňa, kedy sa dali dohromady dve krásne a úspešné osobnosti, ktorých spojenie od začiatku pôsobilo priam rozprávkovo. Talentovaný hokejista Marián Gáborík a profesionálna tanečníčka Ivana Surovcová veľkú lásku spečatili pred dvomi rokmi a odvtedy sa stále čakalo na to, kedy manželia ohlásia správu o radostnom očakávaní bábätka. Podľa medializovaných informácií je to tu!

Ivana a Marián Gáboríkovci bezpochyby patria medzi najsympatickejšie dvojice v našom šoubiznise. Po dlhých rokoch harmonického vzťahu, kedy sa obaja partneri venovali najmä rozvíjaniu vlastných a mimoriadne vydarených kariérnych dráh, sa začalo pošepkávať o tom, že by pracovné povinnosti mohli vymeniť za založenie rodinky.

Gáboríkovci

Podľa informácií portálu Topky.sk má atraktívna plavovláska už v týchto chvíľach nosiť pod srdcom malé klbko radosti. Čoraz viac šíriace sa klebety potvrdil aj zdroj z blízkeho okolia zaľúbencov. „Ivana je tehotná, už o tom vedia aj ich najbližší kamaráti,” prezradil anonym. K radostným správam srdečne blahoželáme!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Ivana Gáborík

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/iversanns