Dočkala sa! Modelka a moderátorka Soňa Skoncová sa aktuálne so svojím priateľom Robom Reisom nachádza v ďalekej Californii, kde sa stalo niečo, o čom doposiaľ ani ona sama nesnívala. Kráskin milovaný totiž pokľakol a požiadal ju o ruku!

Soňa Skoncová má za sebou nezabudnuteľný deň. Po neuveriteľných 17-tich rokoch vzťahu jej priateľ Robo Reis vzal osud do svojich rúk, kúpil prsteň a vycestoval s ním do Los Angeles, kde Soničku na ich vzácnom mieste požiadal o ruku.

Sona Skoncova

,,Požiadal ma o ruku na mieste, ktoré pre nás oboch veľa znamená, na mieste, kde sa pozorujú hviezdy, pretože tá jeho najväčšia hviezda som ja,“ modelka vyzradila na Instagrame veľkú novinu. Priznala ale, že o svadbe ani jeden z dvojice doposiaľ nesníval.

,,Poviem vám, nikdy sme netúžili po svadbe, pretože je nám spolu tak dobre už veľa rokov a pre nás sa v podstate nič nemení, pretože my “svadbu” žijeme úžasných 17 rokov,“ vyznala sa Soňa, pričom takýto úžasný vzťah by jej mohla závidieť nejedna z nás. Krásna moderátorka jojkárskej relácie TOP Star ďalej uviedla, že o tomto čine svojho drahého vôbec nevedela a dokonca ani to, na ktorú ruku si má prsteň nasadiť.

Sona Skoncova

,,Okrem toho som si dala prsteň na pravú ruku, pretože som netušila, že sa vraj nosí na ľavej. Ó a aby som nezabudla, fotku by sme ani nemali, keby okoloidúci počas môjho šoku nevezmú môj mobil a neodfotia nás. Ani si neviete predstaviť, ako som im za to vďačná. Ľúbim ťa, láska moja,“ pochválila sa milými a zároveň vtipnými okamihmi plnými lásky čerstvá snúbenica. Gratulujeme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Sona Skoncova
Na tomto mieste požiadal Robo Soňu o roku

Zdroj/Foto: Instagram/ sonaskoncova