Takmer dva mesiace Dominika Mirgová promovala na svojom Instagrame príchod novej skladby vyjadrujúcej veľkú silu ženy. Rovnako ako ona sa konečne dočkali aj fanúšikovia – Wonder Woman je na svete!

Čo ťa nezabje, to ťa posilní. Pozná to aj speváčka Dominka Mirgová, ktorá sa po náročnejšom životnom období vrhla do práce a pre fanúšikov začala tvoriť nové skladby. Pilotným singlom z jej pripravovaného albumu sa stal motivačný song Wonder Woman.

dominika mirgova

,,Skladba Wonder Woman má spájať všetky ženy, objaviť v nich dravosť, pochopenie a bojovnosť. Tak ako som to objavila ja počas prípravy na fight. Mrzí ma, že na Slovensku sú ľudia neprajní, naplnení závisťou, pritom sme tak malá krajina. Keby sa navzájom podporujeme a pomáhame jeden druhému, život by bol krajší. Verím v lepší svet, verím v lepšiu budúcnosť. Denne posielam tieto myšlienky do vesmíru. Vyzývam všetky ženy – poďme to zmeniť,“ zanechala na Instagrame obľúbená kráska.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Domča nedávno prezradila, že videoklip mal vyjsť už začiatkom mesiaca. Nakoľko však pôvodná verzia nenaplnila jej predstavy, vydanie exotického vizuálu posunula na dobu neurčitú. ,,Je to môj najdrahší projekt v živote, záleží mi na tom, aby som bola v prvom rade spokojná ja,“ vysvetlila blondínka odklad svojho veľdiela, v ktorom sa premenila na príťažlivú a dravú amazonku.

Dominika Mirgová – WONDER WOMAN (official video)

Zdroj/Foto: YouTube/DMirgovaLIVE, Facebook/Dominika Mirgova official