Po náročnom období spájajúcom sa s rozchodom s Danielou Nízlovou a stratou dieťatka, ktoré speváčka nosila pod srdcom, sa Victor Ibara vrhol do práce. Popri štúdiu sa opäť začal venovať herectvu.

Rodáka z Blatného, ktorého korene z otcovej strany siahajú do ďalekého Konga, preslávil pred rokom a pol seriál z lekárskeho prostredia Druhá šanca. Tematikou a príbehmi je Victorovi Ibarovi veľmi blízky, keďže sa odmalička pohybuje v nemocnici. Najprv vďaka otcovi, nefrológovi a internistovi, a posledné roky vďaka štúdiu medicíny.

Diváci na obrazovkách Markízy zatiaľ sledovali dve série projektu plného dramatických, ale aj dojímavých scén. A keďže sa tešili mimoriadnemu úspechu, televízia sľubovala i trojku. Teraz, zdá sa, prichádza dobrá správa. Victor sa totiž na Instagrame pochválil snímkou so svojou kolegyňou a zároveň seriálovou manželkou Barborou Bezákovou, ktorá naznačuje, že sa Druhá šanca znovu natáča.

,,Lujza a Gabriel reunion,“ napísal stručne a jasne exotický fešák k vysmiatej snímke s čerstvo zasnúbenou herečkou, čo v preklade znamená – opäťovné stretnutie Lujzy a Gabriela.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/victor_ibara