Unikátny príbeh o doktorovi Andrejovi Fabiánovi chytil za srdcia tisíce Slovákov, ktorí s napätím sledovali, ako sa bude vyvíjať osud hlavného hrdinu, ale i jeho kolegov z nemocnice. Dramatické zápletky Druhej šance si budú môcť fanúšikovia opäť pripomenúť.

Slovenská adaptácia talianskeho seriálu Do DOC – Nelle tue mani mala na obrazovkách TV Markíza premiéru 10. januára 2022. Dej je inšpirovaný skutočným príbehom talianskeho medika, ktorý po dopravnej nehode zabudol na posledných 12 rokov svojho života. Hrdina seriálu však prišiel o pamäť v dôsledku streľby priamo do hlavy.

Primár Andrej Fabián po prebratí sa z kómy čelí neľahkej situácii a musí sa postupne zoznamovať s vecami, ktoré sa za viac ako dekádu udiali v jeho osobnom a profesijnom živote. Dramatický seriál Druhá šanca bol ukončený druhou sériou v decembri minulého roku.

Diváci si, samozrejme, žiadajú pokračovania. Talianski autori však na tretej sérii pracujú len teraz, a tak by sme sa nových častí mali dočkať až v roku 2024. Modrožltá televízia sa ale fanúšikov rozhodla potešiť aspoň reprízou obľúbeného projektu s Jánom Koleníkom, Adamom Bardym, Vladom Kobielskym či Sarah Arató a tá štartuje už v pondelok 22. mája o 20:30!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: TV Markíza, YouTube/Televízia Markíza