Dej seriálu Oteckovia sa neustále nabaľuje o nové postavy. K tým hlavným pribudla v úvode tretej série Anička Rakovská, ktorá stvárňuje učiteľku Alicu, a k tým vedľajším napríklad populárny bubeník Martin Valihora. Najnovšie ale príbehy hrdinov oživí ďalšia známa tvár.

Napriek tomu, že sa v začiatkoch diváci proti novej učiteľke Alici búrili, postupne si na mladú herečku Aničku Rakovskú zvykli a dnes sa už zaraďuje k Oteckovským stáliciam. Bude sa musieť pasovať s podobnými reakciami aj ďalšia postava, ktorá najnovšie pribudne do seriálu?

Tvorcovia Oteckov sa tentokrát rozhodli oživiť život tínedžerov. K Oliverovi Oswaldovi, a teda Lukymu, a Zuzke Kravárikovej alias Dorke tak pribudne parťák, ktorým bude nový spolužiak Dominik z Nemecka. Mladého školáka si zahrá pre mnohých divákov známa tvár – Richard Labuda.

Už na základe priezviska je zrejmé, že 17-ročný mladík pochádza z legendárnej hereckej rodiny Labudovcov, pričom Marián Labuda ml. je jeho otec. Vidieť sme ho ale mohli v obľúbených projektoch, ako Búrlivé víno, Rodinné prípady či Sestričky. Richard má dokonca za sebou spoluprácu i s hercami z Oteckov – s Oliverom a Zuzkou Mauréry si zahral vo filme Učiteľka. To, ako mu to pôjde v populárnom dennom seriáli, uvidíme v najbližších epizódach.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/oteckovia, tvmarkizaofficial, bazantkinematograf, YouTube