Dnes je úplne bežná vec, že si mladé ženy nechajú vylepšiť svoje pery kyselinou hyalurónovou, ktorá vie niekedy narobiť peknú šarapatu a na istých miestach vytiecť. Rebeka Hlavatá, známa vďaka Farme 12, už chybičku krásy neraz priznala a veci napravila. Nedokonalosti okolo úst známej influencerky však ostali kolovať internetom.

Rebekine pery sa stali názorným príkladom neznámej blondíny, ako to nerobiť. ,,Toto je macík. Prečo si to nedajú baby vypustiť? Jasne tu vidieť zle urobenú prácu. Čajka chcela rýchlo veľké pery a boom – medveď,“ napísala na Instagram anonymná žena. Tá podľa svojich priznaní taktiež prešla viacerými úpravam vrátane pier, čo sa dostalo k obľúbenej exfarmárke.

rebeka hlavata

,,Kukla som si všetky jej predošlé storky a je strašne funny, aká je múdra o tom, ako sa správne pichajú pery. Je ona snáď lekárka alebo sa snaží baby nalákať  na kliniku, kde chodí ona?“ reaguje na svojom profile trénerka, ktorá si pred pár mesiacmi nechala kyselinu vypustiť. ,,Babenky, keď sa chcete robiť nasilu múdre, dajte tam pery dakoho, koho radšej poznáte osobne a netrepte nezmysly, lebo mi to príde ako oj*bávanie jej followerov, lebo o mojich vytečených perách šíri nepravé informácie,“ dodáva Rebi.

,,A písať, že pozrite sa na ten profil tváre? Nej*be slečinke tak trochu náhodou?! Nemá dosť báb už dosť komplexov? Za to, že všetky do jedného nie sú doj*bané kyselinami a botoxami podľa nejakej šablóny, čo si hentaké ženy povedali, že je ženská dokonalosť? Každému sa páči niečo iné, každý si dá spraviť niečo iné. Mala by sa trošičku prebrať z toho sna,“ odkazuje populárna Slovenka. Tá na problematiku kyberšikany nie raz poukázala.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Vďaka fanúšikom sa vyjadrenia Hlavatej dostali aj k spomínanej kritičke. ,,Ľudia, ja ani neviem, kto toto je. Dala som do googlu zle urobené pery a toto mi vybehlo. Sorry, ale ja sk cz influencerov si naozaj nejdem,“ tvrdí neznáma.

Foto/Zdroj: Instagram/rebihlavata, d.