Obľúbený seriál Oteckovia zachytáva osudy štyroch mužov spolu s ich rodinami, ktorí sa snažia robiť všetko možné aj nemožné, aby zvládali výchovu svojich ratolestí. Tvorcovia vydareného projektu sa však rozhodli, že dej ešte viac okorenia novými postavami.

Po dvojmesačnej prestávke sa v Oteckoch najprv nečakane objavil herec Richard Autner, ktorý stvárňuje Lindinho nového priateľa Miša, a takmer dva týždne nato dej zapletie ďalšia známa tvár. Ide však o veľmi dobre známeho herca, ktorý už hviezdil v niekoľkých slovenských seriáloch, ako napríklad Panelák alebo ZOO. Seriálovú zostavu tak konečne doplnil dlho avizovaný fešák Ján Koleník.

jan kolenik oteckovia

Obľúbený Banskobystričan prichádza do deja ako Tamarin brat Adam, z čoho sú nadšené aj jeho seriálové kolegyne. Slovenská star však nenahradí žiadneho z oteckov, práve naopak – Janko Koleník oživí príbeh dobrodružnou a slobodnou povahou. Diváčky sa tak môžu tešiť z toho, že do televíznej rodinky pribudol ďalší pekný chlap. Ako sa zdá, sledovať Oteckov je pre ženy čoraz väčšia radosť! 🙂

Ján Koleník a jeho úplne prvá scéna v Oteckoch

Zdroj: TV Markíza, YouTube | Foto/Video: YouTube