Nová zábavná show ,,Tvoja tvár znie povedome“ odštartuje už čoskoro. A na čo všetko sa môžete tešiť už dnes?

Omrzela vás už Superstar, Talent a iné opozerané relácie o hľadaní talentovaných ľudí, ktoré každoročne okupujú hlavný vysielací čas? Máme pre vás skvelú správu. Markíza chystá pre svojich divákov veľkú novinku, v podobe jedinečnej show, s názvom ,,Tvoja tvár znie povedome“, na ktorú sa môžete tešiť už od 6.marca každú nedeľu o 20:30!

nova show markiza

Relácia sa v zahraničí teší veľkej obľube (Your face sounds familiar) a z informácií, ktoré doposiaľ máme, to vyzerá na poriadnu srandu. Moderovať nebude nik iný ako Martin „,,Pyco“ Rausch, ktorý možno tiež nepatrí medzi neokukaných, ale na druhej strane je to istotka, že nezažijete trápne chvíle. A o čo teda pôjde? Pred obrazovku sa postaví vždy iná zostava známych osobností Slovenska, ktoré dostanú neľahkú úlohu dokonale napodobniť slávnu spevácku hviezdu. Hodnotiť sa bude výzor, hlas, mimika, gestá, oblečenie aj make-up. Slávny spevák či speváčka bude celebritám priradený úplne náhodne a pokojne sa môže stať, že 30 ročná herečka bude nútená dokonale napodobniť 70 ročného rockera. Už teraz sa bavíme.:)

tvoja tvar znie povedome porota
Trojica porotcov v novej show Tvoja tvár znie povedome.

Naše hviezdy sa tak na chvíľu zahrajú na tie svetové a na hodnotenie ich výkonov sa podujme trojčlenná porota v zložení Zuzana Fialová, Dano Dangl a Mário „Kuly“ Kollár. Prvá skupina, ktorá dostane šancu ukázať svoje imitačné schopnosti už začiatkom marca, to rozbalí v takejto zostave: Michaela Čobejová, Barbora Švidraňová, Helena Krajčiová, Emma Drobná, Štefan Skrúcaný, Andrej Bičan, Viktor Vincze a Lukáš Adamec. Čo hovoríte, tešíte sa?

Pyco ako prvý „súťažiaci“

https://www.youtube.com/watch?v=Z5-3-luJ_WQ

Zdroj Foto: Etrend.sk, Facebook.com, Youtube.com