Slovná hádka medzi Darou Rolins (45) a Patrikom Vrbovským (41) zaplavila celý internet. Zdá sa, že s rozchodom nie je vyrovnaný ani jeden z bývalých partnerov, keďže napriek 9-tim mesiacom, ktoré ubehli od ich rozchodu, sa táto téma dostáva na pretras čoraz častejšie.

Rytmus to už nevydržal. Zo svojho YouTubového kanálu navždy odstránil zamilovaný song s názvom 8. október zložený pre jeho bývalú lásku Daru Rolins. Toto gesto však samotnú speváčku zranilo natoľko, že sa mu prostredníctvom sociálnej siete rozhodla v deň výročia zanechať poriadne úprimný odkaz.

Darin odkaz a následnú Rytmusovu reakciu si môžete prečítať >>>TU<<<

Na túto verejnú výmenu názorov zareagovalo nielen množstvo fanúšikov, ale i celebrít. Ako sme vás už skôr informovali, do ich sporu sa rozhodli primiešať aj speváčky z dua Twiins (32) či Dominika Cibulková (41). Ich názory na celú situáciu si môžete pozrieť po kliknutí >>>SEM<<<.

Opäť prehovorili!

Svoje slovo sa rozhodli vyjadriť aj ďalšie známe osobnosti, ako moderátor Andrej Bičan (43), speváčka Dominika Mirgová (26) či herečka Kristína Tormová rod. Farkašová (36). Prostredníctvom emoji Daru dokonca podporil aj športovec Adam Žampa (28), s ktorým bola Rolins len nedávno ako partnerka na svadobnej oslave.

A čo si o celej situácií myslíte vy? Bolo podľa vás potrebné vypovedať si tento spor pred zrakmi všetkých fanúšikov, pričom z nich kričali nahromadené emócie? Určite nám svoj názor dajte vedieť do komentárov! ?

Komentáre známych slovenských osobností

Foto: Facebook, Instagram/Dararolins_vermi, TV Markíza