Jubilejná séria reality šou Farma X so sebou priniesla hneď niekoľko zblížení medzi súťažiaci. Okrem najmedializovanejšej „kamarátskej“ dvojice Táni a Petra našiel svoju oporu aj model Michal Gajdošech, ktorý však po opustení šou na svoju farmársku lásku zabudol a potvrdil vzťah s inou ženou!

Gajdošech sa na Farme síce zblížil s krásnou Líviou z Považskej Bystrice, avšak realita vie byť niekedy iná, než sa zdá. Miesto romantického konca ohlásila farmárska dvojka niečo ako rozchod, i keď je pravda, že oficiálny vzťah ani jeden z nich verejne nepotvrdil.

livia miso

Michal ale dlho nezaháľal a už v decembri minulého roka uzreli svetlo sveta zábery, kde sme ho mohli vidieť po boku Karin K., ktorá sa predviedla pred pár rokmi v súťaži krásy Miss. Ako sa však zdá, i tento románik modelovi z Prahy dlho nevydržal a už po približne dvoch mesiacoch prišiel ďalší koniec.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Spočiatku to bolo super, ale potom som si uvedomil, že ju beriem viac ako kamarátku ako priateľku,“ priznal ex-farmár v rozhovore pre magazín Pluska.sk a následne uviedol, že mladú krásku nechcel zraniť, a tak tento vzťah ukončil skôr, než z toho bolo niečo naozaj vážne, pričom dodnes sú priateľmi rovnako ako s Líviou Chvostíkovou.

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Facebook/Farma, Instagram