Ak ešte neviete, čo budete robiť 17. marca 2015, odporúčame vám navštíviť bratislavský Ateliér Babylon, kde zažijete veľkú VESELICU s DJom EKG!

Už onedlho sa bude konať večer pre študentov s názvom VESELICA, kde okrem charizmatického a nespútaného DJa EKG vystúpi aj bratislavský DJ Mairee, tiež sa môžete tešiť na špeciálnu workoutovú show. Nechajte sa strhnúť energickým hudobným prejavom, výnimočným drivom na mikrofón a komunikujte s DJom a celým davom. Tento zážitok vám určite poskytne úplne iný pohľad na všetky party, ktoré ste doteraz zažili. „Mojím cieľom nikdy nebola popularita ako taká, tá je pre mňa iba sprievodným efektom toho, že úspešne robím to, čo ma baví. Samozrejme, celé hranie je u mňa postavené na ľuďoch. Ak by nebolo ich, neexistujem. Preto sa snažím priniesť vždy niečo viac a posúvať si svoje osobné limity, lebo tak ma to baví.“ Povedal DJ EKG.

IMG_0081

V setoch DJa EKG sa určite nájde každý z vás, nakoľko sú žánrovo pestré. Odohrá vám žiadané hity i nadčasové tracky. „Slovensko žije našou hudbou, mám plné kluby s hudbou, ktorú milujem a to je pre mňa najväčšia satisfakcia. Najviac si vážim DJov, ktorí nerobia hudbu na základe svojho ega, ale že chcú ľuďom niečo priniesť. Iný pohľad, zážitok alebo sound.“ Vysvetlil DJ EKG.

VESELICA je primárne pripravená pre študentov z okolitých internátov, avšak vítaní sú všetci, ktorí sa chcú zabaviť s výbornými DJmi, kvalitným zvukovým a svetelným  vybavením. Takže nezabudnite! Ateliér Babylon už 17. marca!