Chcela začať odznova – herečka Petra Vajdová sa rozhodla zabojovať so svojou závislosťou v protialkoholickom ústave, kde sa však dlho neohriala. Za múrmi liečebne na ňu čakala láska, ktorej nedokázala odolať, čím porušila striktné pravidlá – môže za jej nečakaný odchod posteľové vystrájanie s milencom?

Známa televízna tvár, herečka Petra Vajdová, sa zamilovala na naozaj zvláštnom mieste – spoločný osud ju v protialkoholickej liečebni spojil so 43-ročným kamionistom Martinom, s ktorým plánuje rodinu. Ich láske sa však do cesty kladie kopa prekážok – prvou z nich bol rodinný status jej milenca. Martin je ženatý už osem rokov a doma naňho čakala manželka Renáta, ktorú sa rozhodol kvôli herečke opustiť.

petra vajdova

Hnev a päste

Brunetka si za svoju zakázanú lásku zlízla viac, akoby sme čakali. Podvedená manželka Renáta sa s Petrou ani trochu nemaznala a okrem nelichotivých oslovení jej uštedrila aj ranu päsťou do tváre! Celý tento dramatický príbeh si prečítate —> TU.

petra vajdova

Kašle na pravidlá

Puto, ktoré je medzi Petrou Vajdovou a Martinom, sa nedá len tak ľahko pretrhnúť – párik je odhodlaný prekonať všetky prekážky, ktoré by ich láske mohli stáť v ceste. Milenci sa odmietli obmedzovať striktnými pravidlami liečebne a svojej vášni nechali voľný priebeh. „Hneď na začiatku sú na to upozornení, lebo sú v prvom rade pacienti a nejde o žiadny hodinový hotel. Pri liečení závislosti je veľmi dôležité, že nabehnú na nejaký režim a dodržiavajú pravidlá. Musia si navyknúť na to, že keď majú nejakú potrebu (či už ide o alkohol, inú závislosť alebo s*xuálnu túžbu), tak ju vedia odložiť. Keďže v niečom nemali mieru, musia sa naučiť abstinovať a posúvať svoje vôľové zložky,“ povedal o pravidlách psychológ František Skokan.

Špekuluje sa teda, že k náhlemu odchodu dvojice z ústavu boli donútení – za intímny vzťah v liečebni by ich mohlo vedenie hravo vyhodiť. „Ak zistíme nejaký patologický vzťah, tak sú okamžite prepustení. Ak vidíme, že sa kontaktujú viac, ako by sa mali, tak je to na disciplinárne prepustenie,“ prezradila pre Nový Čas zamestnankyňa zo zariadenia v Kroměříži.

Petra s Martinom vidia už len svoju lásku a na zvyšok sveta kašlú. Z liečebne tak odkráčali ruka v ruke s vidinou spoločných zajtrajškov.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook