Je tomu už neuveriteľných 19 rokov, čo sa na televíznych obrazovkách objavila jedna z najpopulárnejších telenoviel všetkých čias, Divoký anjel. ,,Mydlová opera“ preslávila vtedy len 21-ročnú herečku Nataliu Oreiro doslova po celom svete a snáď každé dievča túžilo byť energické, pobláznené a jedinečné práve ako nezabudnuteľná Milagros!

Aj keď má dnes Natalia Oreiro už neuveriteľných 40 rokov, kde sa objaví, tam je stredobodom pozornosti. Práve 22. júla sa herečka, speváčka a módna návrhárka zúčastnila odovzdávania iberoamerických filmových cien Los Premios Platino v španielskom Madride, kde bola nominovaná v kategórií ,,Najlepší ženský herecký výkon“. Vo vysoko hodnotenom filme ,,Gilda, no me arrepiento de este amor“ stvárnila ústrednú postavu ikonickej argentínskej speváčky Gildy, ktorá zomrela tragickou smrťou pri havárií autobusu s kamiónom.

Napriek skutočnosti, že cenu si napokon neodniesla Natalia, ale herečka Sonia Braga, ,,divoký anjel“ neostal svojej povesti nič dlžný a predviedol sa ako pravá hviezda večera. Šaty, ktoré si herečka sama navrhla, strhli všetku pozornosť prítomných a Natalia v nich vyzerala skutočne ako anjel s krídlami. Vyzerá jednoducho očarujúco!

Nezabudnuteľná Natalia Oreiro vo svojej ikonickej úlohe divokého anjela

Foto: GettyImages.com, Facebook | Video: YouTube