Dara Rolins je jednou z pravidelných hostí obľúbeného markizáckeho projektu ChartShow, kde sa postu moderátorky zhoslita jedinečná Adela Banášová. Nie je žiadnym tajomstvom, že sa jednotlivé epizódy natáčajú s časovým predstihom, a tak sa najnovší diel bude niesť v poriadne trápnej atmosfére.

Keďže sa príprav nového dielu zúčastnila opäť i Dara Rolins, konverzácia sa nevyhla otázke „rozchodu s Rytmusom“. V tom čase to totiž bola horúca téma, kedy sa ale ešte prominentná dvojica verejne neatakovala rôznymi odkazmi ako „daj nám už pokoj“ či „nechaj nás s Jasminou žiť našu lásku“.

Počas príprav relácie ChartShow sa tak speváčka rozrozprávala o ich období tesne po ukončení vzťahu. „Ja Patrika zbožňujem, u nás je to vzájomné aj dnes, aj včera aj zajtra a my sme fakt akože v mieri a hrozne som rada, že sme zostali si tak navždy blízki,“ Dara uviedla na Patrikovu adresu v minulosti, pričom sa dané zábery dostanú k divákom až dnes.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Televízia si však tento moment nenechala až na ôsmu večer a toto historické faux pas zverejnila už skôr, čo šokovalo a zároveň pobavilo množstvo fanúšikov. Celé video si môžete pozrieť >>>TU<<<.

Zdroj/Foto: TV Markíza