Ktorej kráske navlečie prsteň? Odpoveď na túto otázku sa dozvieme už v piatok, kedy diváci Markízy spoznajú finálne rozhodnutie Tomáša Tarra v šou Ruža pre nevestu

Fanúšičky šou Ruža pre nevestu majú Tomáša Tarra zmapovaného od hlavy po päty a rovnako tak aj fešákove preferencie, čo sa týka jeho vyvolenej. Mnohé tak z jeho posledného rozhodnutia ostali v šoku, keď namiesto Petrany poslal domov Terku.

ruza pre nevestu

,,Trepeš od samého začiatku, akú si predstavuješ svoju budúcu manželku a nakoniec si vyberieš psychicky labilnú Petranu, ktorá sa predáva na OF a ešte ju v tom jej mama, očividne rovnako labilná, podporuje. Gratulujem, tvoja mama bude rada,“ odkázala podnikateľovi žijúcemu v Thajsku jeho sledovateľka na Instagrame.

tomas tarr

Pri fotkách Tomáša s poslednými dvomi „súťažiacimi“ sa nakopilo viac komentárov o tom, ako televízny ženích jedno hovorí a druhé robí. Jedna z dám to pripísala jeho znameniu. ,,Ak si dobre pamätám z minulých epizód, tak Tomáš je narodený 18.06, čo je blíženec, a z mojich skúseností tí vždy robia presný opak toho, čo povedia. Presne ako Tomáš, nechce žiarlivú, ale zároveň si mega žiarlivku vyberie do finále,“ napísala Michaela.

,,Ja mu tú Petranu úplne prajem. Povedal, že nechce toxické osoby a nechal extrém toxickú osobu až do finále. To bude krásny vzťah, plný dramatických scén, spíjania sa do nemoty, trápnych výstupov pred priateľmi a prázdna peňaženka na drahé dračeky ako omluvu Petranke za málo pozornosti 😀 Paráda, Tomáš, nudiť sa nebudeš,“ skonštatovala ďalšia žena. A čo si myslíte vy – tiež sa vám zdá, že činy svalnatého influencera nezodpovedajú jeho rečiam?

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/tomas_tarr