Šou Tvoja tvár znie povedome sa blíži do veľkého finále! V nedeľu večer sa na televíznych obrazovkách TV Markíza predstavilo v semifinále obľúbeného programu osem tvárí slovenského šoubiznisu, ktoré si pred kamerami zaspievali v plnej zostave naposledy. Kým Peter Brajerčík, Lina Mayer či Tomáš Palonder doslova hviezdili, jedna zo súťažiacich si zlízla priam šialenú dávku kritiky!

Markizácka relácia Tvoja tvár znie povedome sa na Slovensku teší z mimoriadnej obľúby a diváckeho záujmu už po tretíkrát. Diváci týždeň čo týždeň sledujú priam neuveriteľné premeny slovenských spevákov i hercov, ktorí sa miestami skutočne stávajú inými osobnosťami. Všetko však má svoj koniec a ani tretia séria programu nemôže trvať večne. Počas uplynulej nedele sa po mnohých úžasných vystúpeniach v závere šou dohodla porota i účinkujúci na víťazovi kola prostredníctvom hlasovania, ktoré vyhral Tomáš Palonder alebo skôr Annie Lennox.

Aj keď bolo v každom kole dobrým zvykom, že si po vyhlásení víťaza účinkujúci vyberali prostredníctvom rulety ďalšieho interpreta, uplynulú nedeľu bolo všetko inak. Na televíznych obrazovkách sa totiž ukázala záverečná tabuľka s kompletnými bodmi za všetky uplynulé kolá, ktorá rozhodla o semifinalistoch relácie. Medzi tvárami, ktoré znejú povedome a ,,pobijú“ sa o titul tretieho kráľa/ovnej šou, sa ocitli Tomáš Palonder, Lina Mayer, Peter Brajerčík a Eva Máziková.

Práve s poslednou súťažiacou, ktorú porota doslova ,,prechvaľuje“ v každom kole, majú mnohí fanúšikovia šou značný problém. V diskusiách na sociálnych sieťach považujú bodovanie poroty za enormne nespravodlivé a rovnako sa nelichotivo obúvajú aj do nedeľných výkonov Evy počas celej šou. Mnohí sú presvedčení, že obľúbená relácia je doslova zmanipulovaná a speváčka dokonca vďaka ,,protekcií“ šou aj vyhrá. Napriek tomu by diváci najviac dopriali víťazstvo Tomášovi Palonderovi, ktorý v šou exceluje takmer každý týždeň. Nuž, uvidíme, kto bude čiernym koňom a vyberie si takú skladbu, ktorá mu už o týždeň prinesie jednoznačný titul kráľa premien! :)

Krátky výber reakcií fanúšikov šou na Facebooku

Foto: Facebook/TvojaTvarZniePovedome