Uplynulú nedeľu priniesla televízia JOJ ďalšiu epizódu srdcervúcich príbehov o ľuďoch bojujúcich s ťažkými životnými údelmi. V štúdiu sa ocitla aj pani Zuzka, u ktorej sa krátko po očkovaní prejavili hrozivé následky. Príbeh sympatickej brunetky ale v radoch divákov vyvolal extrémne búrlivé ohlasy.

Moderátor Vilo Rozboril predstavil verejnosti osud Zuzany, ktorá škaredo doplatila na vakcínu proti rakovine krčka maternice – krátko po jej podaní totiž ochrnula. Hoci všetci aktéri viackrát zdôraznili, že nie sú odporcami očkovania ako takého, ťažká rana v živote zúfalej matky nenechala jedno oko suché.

v siedmom nebi

Celý príbeh mal napokon šťastný koniec, kedy silnej bojovníčke pomohol mimoriadne profesionálny personál vo vychýrenom liečebnom centre ADELI, kde údajne dokážu s chorými ľuďmi robiť skutočné zázraky. Odborníci totiž Zuzku postavili na nohy.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Práve tento moment sa stal obrovským kameňom úrazu – mnohí ľudia sa pýtajú, ako je možné, že taká dokonalá zdravotnícka starostlivosť je dostupná len pre určitú skupinu ľudí. „Takéto kúpele v Piešťanoch by mali byť dostupné pre všetkých ľudí v takýchto prípadoch a nie až keď to Vilo vybaví. Štát by sa mal zamyslieť,“ zareagovala prostredníctvom sociálnej siete rozhorčená diváčka. „Presne tak. Všetci, čo majú problémy, by tam mali ísť. A poisťovňa by to mala preplácať, “ podporila ju ďalšia.

„Len škoda, že taká liečba nie je automaticky poskytovaná každému, kto ju potrebuje a pre obyčajných ľudí nedostupná finančne. Lepšie je nechať ľudí trápiť sa, nech sú invalidi, ako ich vyliečiť. Biznis?,“ znela ďalšia reakcia. Podobných názorov sa, žiaľ, objavilo veľké množstvo, pričom väčšina Slovákov vyjadrila obrovskú nespokojnosť s nepreplácaním životne dôležitých liečebných úkonov tým, ktorí to najviac potrebujú.

Zdroj/Foto: Facebook/Vsiedmomnebi