Na našich televíznych obrazovkách sa tradične v stredu večer odvysielal ďalší z nových dielov relácie Adely Vinczeovej s názvom Chart Show, kedy známa moderátorka privítala tri úspešné tváre nášho šoubiznisu. Jedna z nich však pobúrila divákov natoľko, že to nevydržali a svoj názor prejavili na sociálnych sieťach!

Najnovšia epizóda z dielne Chart Show sa niesla v znení hitov 90. rokov. Pri tejto príležitosti privítala Adela tradične troch hostí, a to konkrétne herca Filipa Tůmu, moderátora Rastislava Sokola a jeho kolegyňu Jasminu Alagič. Slovenská moderátorka však zo strany divákov utŕžila poriadnu kritiku.

Dôvodom negatívnych reakcií zo strany sledujúcich bol fakt, že sa jednalo práve o skladby od roku 1990 do 1999, kedy mala Alagič ešte len 1 až 10 rokov. To, že tehotnej kráske táto hudba nič nehovorí, bolo jasné už po pár minútach, kedy spočiatku ticho sedela a usmievala sa na zvyšok zostavy spomínajúcej na časy tohto búrlivého obdobia.

Po zhodnotení prvých priečok si ju dokonca začala doberať i samotná Adela, ktorej humor len dotváral mienku, že v danej epizóde nemá Jasmina čo povedať, a tak by bolo lepšie, keby ju kompetentní obsadili skôr do natáčania iných žánrov.

Jasminka v tej dobe sa narodila, a tak moc sa ani nevyjadrovala, len usmievala. Sú aj iné osobnosti, čo by sa tam hodili k danej téme,“ poznamenala jedna z diváčok, pričom si túto trápnu situáciu na „pľaci“ všimla drvivá väčšina sledujúcich.

Reakcie divákov na sociálnej sieti

Foto: Facebook/Televízia Markíza