Markíza opäť vsadila na ďalší seriál a v pondelok večer odvysielala jeho prvú epizódu. Diváci si Klamstvo pozreli a zaplavili sociálne siete mnohými komentármi. Páči sa Slovákom táto novinka?

Hovorí sa, že pravda môže byť iba jedna, ale v novej dráme fanúšikovia vôbec netušia, ktorému z hlavných hrdinov môžu veriť. V seriáli Klamstvo totiž tím policajtov vyšetruje znásilnenie učiteľky. Obeť Laura tvrdí, že ohavný skutok spáchal známy lekár, s ktorým bola predchádzajúcu noc na rande. Avšak doktor Andrej je z jej obvinenia šokovaný a hovorí, že nič také nespravil. Čo si o tejto zápletke myslia sledovatelia? Slováci mali možnosť pozrieť si prvú časť a svoje názory vyjadrili na Facebooku.

klamstvo

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Zas jeden super seriál, bude to ešte napínave, teším sa na ďalšie časti,“ prezradila Majka. ,,Zatiaľ výborné, skvelí herci, príbeh zaujal, dobre spracované,“ zdôverila sa Miroslava. ,,Zaujalo ma to hneď od prvej chvíle,“ napísala Eva.

,,Super, konečne niečo dobré, čo sa dalo pozerať. Keď nechodí Druhá šanca, som vďačná aj za toto. Oslovilo ma to a už som zvedavá na ďalšiu časť,“ vyjadrila sa Nikola. Nuž, Markíza opäť zabodovala a vyzerá to tak, že projekt Klamstvo divákov naozaj oslovil.

klamstvo

 

Zdroj | Foto:Facebook/Televízia Markíza, Klamstvo-TV Markíza