Obľúbená šou Tvoja tvár znie povedome sa pomaličky blíži do svojho konca, čo je niektorým divákom určite ľúto aj skrz toho, že si nebudú mať na kom zgustnúť. V poslednom kole si to od nich zrejme najviac zlízla Jasmina Alagič ako Britney Spears. A čo ľuďom na moderátorkinom vystúpení vadilo?

Už počas týždňa TV Markíza avizovala, že sa v nedeľu večer Jasmina predstaví s 37-kilovým pytónom, s ktorým sa zahrá na rajcovnú blondínku Britney Spears. Zdalo sa tak, že vystúpenie Rytmusovej priateľky bude TOP číslom večera, no opak bol pravdou.

Tvoja tvar znie povedome

Exotickú krásku síce maskéri a kostyméri premenila na očarujúcu americkú speváčku, avšak počas celého vystúpenia Jasmina spievala do playbacku pôvodnej interpretky hitu I’m A Slave 4 U, čo neušlo ani pozorným ušiam televíznych divákov. „Nič proti Jasmine, ale však bolo počuť len Britney v pozadí. Zvukár si fetol?,“ začala sa diskusia pod Jasmininou fotkou. „Však ju ani cez playback počuť nebolo,“ znie ďalší z mnohých nahnevaných komentárov.

Tvoja tvar znie povedome

Jedna užívateľka Instagramu dokonca tento moment označila za najhorší v rámci celej šou Tvoja tvár znie povedome. „Otrasné to bolo, najhoršie v celej show, už len tým, že ste jej pomáhali textom Britney alebo ste jej skôr mohli vybrať iný text, keď na to nemá,“ zhodnoila. A čo si o Jasmininom poslednom vystúpení myslíte vy? Dajte nám vedieť do komentárov!

Komenty k Jasmininmu vystúpeniu

Video Jasminy ako Britney Spears si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Instagram/tvoja_tvar_znie_povedome | Foto: Instagram/tvoja_tvar_znie_povedome