Druhá epizóda šou The Voice Česko Slovensko 2019 priniesla so sebou hneď niekoľko výnimočných talentov, ktorí našli svoje miesto v tímoch štyroch celebritných koučov. Divákov však jedna zo speváčok poriadne pobúrila – ide o mladú Adelu, čerstvú členku skupinky speváka Vojtěcha Dyka.

Adela po príchode na pódium očarila svojím výkonom hneď dvoch umelcov v porotcovských kreslách. Vytúžený gong stlačil nielen Vojtěch, ale i slovenský raper Kali, ktorému sa jej výkon skutočne páčil. Na rozdiel od televíznych divákov. Tí svoje pobúrenie dali najavo hneď po odvysielaní jej vystúpenia.

,,Tak toto bola katastrofa,“ reagoval jeden z priaznivcov šou. ,,Dnes rozhodne najslabší článok večera,“ pridávajú sa desiatky ďalších. Po krátkej chvíli sa však našli diváci, ktorí mladú dievčinu spoznali na základe jej predchádzajúceho účinkovania v tej istej televízii.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Viacero ľudí povedomé dievča poznalo z programov, ako sú Rodinné či Policajné prípady, a dokonca i relácia konkurenčnej stanice s názvom Súdna sieň. Pravdou však je, že Adela nie je vo svete šoubiznisu žiadnou neznámou. A to ani pre samotnú moderátorku The Voice Máriu Čírovú!

Husárová mala totiž už v minulosti tú česť spievať po boku známych tvárí, ako sú Barbora Švidraňová, Laura Wengová (ktorá mimochodom takisto účinkuje v The Voice v Kaliho tíme), pričom na jej sociálnej sieti by ste našli aj pár záberov so spevákom Lukášom Adamcom.

Adela vystupuje so speváčkou Švidraňovou aj jej akutálnou súperkou v The Voice Laurou Wengovou

Tieto informácie tak vyvolávajú dojem, či nejde o Adeline dosadenie do šou napriek tomu, že na javisku predviedla podľa mnohých divákov omnoho slabší výkon než jej súperi, ktorí sa postupu nakoniec nedočkali. Čo si o tom myslíte vy? Dajte nám vedieť svoj názor do komentárov!

Adela na koncerte s Máriou Čírovou
Adela po boku speváka Lukáša Adamca
Reakcie divákov po odvysielaní Adelinho vystúpenia

Foto: Instagram/Adela Husárová, TV Markíza