Obľúbená televízia odvysielala v pondelok večer pilotnú časť nového seriálu s názvom Autoškola. Len pár minút prvej epizódy však stačilo na to, aby daný projekt schytal obrovskú kritiku zo strany divákov, ktorí na sociálnych sieťach neskrývali svoje rozhorčenie.

Seriál Autoškola schytal poriadnu dávku kritiky, a to napriek tomu, že sa na ňom z veľkej časti podieľa hviezdne herecké obsadenie. O humor sa na televíznych obrazovkách pokúsili známe tváre, ako Juraj Kemka, Marta Sládečková či Dominika Morávková zo skupiny S hudbou vermírnou.

Ako sa však zdá, tento najnovší počin sa réžii celkom nepodaril dotiahnuť do úspešného konca. Po odvysielaní prvej časti sa totiž pri reakciách sledujúcich objavujú najmä slová ako „trápne“, „nudné“ či „katastrofa“, pričom mnohých z nich zarazil i fakt, že sa má jednať o priamu kópiu Hornej Dolnej.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Kópia Hornej Dolnej. Nič nové. Dokonca aj tie pesničky divoké v seriáli či šialené oblečenie. Mala som fakt pocit, že pozerám Hornú Dolnú,“ uviedla jedna z diváčok. Podobných názorov ale stále pribúda, pričom verejnosť žiada televíziu o konečne poriadny program v hlavnom vysielacom čase. Čo si o tom myslíte vy? Určite nám dajte vedieť do komentárov!

Reakcie ľudí na sociálnej sieti

Video: YouTube | Foto: Facebook, Depositphotos.com