JOJka odštartovala tento týždeň seriál Hranica, ku ktorému robila veľkú kampaň a lákala divákov pred televízne obrazovky. Po odvysielaní prvej epizódy sa na sociálnej sieti roztrhlo vrece s názormi fanúšikov na novú komédiu. Čo si o nej Slováci myslia?

Dej jojkárskeho seriálu sa odohráva na slovensko-ukrajinskej hranici, cez ktorú rodiny pašujú rôzny tovar. Každej akcii velí stará mama Zorka a všetci ju uctievajú ako veľkú šéfku. A hoci sa policajti neustále snažia prichytiť zločincov pri čine, zatiaľ neúspešne.

hranica

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

V novom projekte nechýba skvelé herecké obsadenie, pútavé zápletky a najmä perfektná zábava, ktorú si viacerí diváci chvália. Na sociálnej sieti sa tak stále objavujú ďalšie a ďalšie pozitívne komentáre od fanúšikov jasne potvrdzujúce, že TV JOJ trafila Hranicou priamo do čierneho.

,,Mega dobré, mňa to veľmi bavilo, kebyže to je dlhé aspoň dve hodiny, bol by som spokojný,“ napísal Mário. ,,Krásne humorné a v dnešnej dobe ako stvorené prejsť na iné myšlienky, sme sa nasmiali,“ zdôverila sa Zuzana, ktorá zďaleka nebola jediná nadšenkyňa seriálu. Viac reakcií si môžete prečítať nižšie.

hranicaFoto/Zdroj: Facebook/Hranica