Po 12-tich týždňoch hľadania lásky sa Tomáš Tarr konečne rozhodol a našiel svoju vytúženú partnerku. Diváci v piatok večer so zatajeným dychom sledovali finále Ruže pre nevestu, kde si nakoniec ženích vybral Petranu. Čo na tento pár hovoria fanúšikovia?

Na začiatku ich bolo 18, no do záverečnej epizódy sa prebojovali len dve dievčatá, ktoré influencera očarili najviac. Hoci Mirka bola hneď od prvého stretnutia Tomášovom favoritkou, nakoniec sa rodák zo Štúrova rozhodol prsteň venovať Petrane, čím pobúril viacerých Slovákov.

RUZA PRE NEVESTU

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Vôbec sa mi k sebe nehodia, to je tak, keď sa muž rozhoduje viac tým, čo má dole ako rozumom. Ale čo už, vrana k vrane sadá a rovný rovného si hľadá,“ napísala Zuzana. ,,Neviem, čím ho očarila, od samého začiatku sa mi nepozdávala, hneď pri prvej hádke chcela ísť za maminkou, asi ešte nedospela. Bohužiaľ, no to, čo si vybral, to má, ale uvidíme, dokedy im to vydrží. Veľká škoda tej Mirky, tá Petrana jej nesiaha ani po členky,“ zdôverila sa sledovateľka.

,,Vôbec sa nehodia k sebe, je mladá, neskúsená a žiarlivá a on to nemá rád, určite im to nevydrží. Mala vyhrať Mirka!“ vyjadrila sa Jana. ,,Absolútne nie, lebo jedna vec je chémia, ale druhá vec je vyrovnananá žena, ktorá muža podrží v reálnom živote… ale hold, chlap si vybral, 3 roky absencie robia divy,“ povedela Daniela, ktorá sa taktiež pridala k nespokojným diváčkam. Viac reakcií nájdete v priloženom obrázku.

ruza pre nevestu

Foto/Zdroj: Facebook/Televízia Markíza, Instagram/tvmarkizaofficial