Uplynulý týždeň nás z televíznych obrazoviek zavaľovali upútavky na zábavnú šou 2 na 1, v ktorej sa mal ako hosť predstaviť raper Kali. Včera večer sme sa tak konečne dočkali časti plnej parádnych momentov, pričom diváci Markízy ostali z rapera úplne užasnutí.

,,Písal sa rok 2010 a nás tá hudba do vesmíru vyniesla,“ znie úryvok jednej z najznámejších Kaliho piesní s názvom Jazda, ktorý značí, že Koloman Magyary je už na scéne celých deväť rokov. Napriek tomu však najobľúbenejší slovenský mužský hudobný interpret stojí stále nohami pevne na zemi. Dokázal to aj vo včerajšej časti zábavnej šou 2 na 1, v ktorej z neho vyžaroval obrovský kus ľudskosti a pokory.

Adela a Dano si na Kaliho pripravili rôzne nemilé úlohy, ktoré ho dostali do poriadne nepríjemných situácií. Avšak aj naopak – čerstvý otecko v ich spoločnosti zažil momenty dojatia, kedy sa mu dokonca zaleskli oči. Mohol za to určite aj pozdrav a dres od jeho futbalového idola Pavla Nadvěda či vystúpenie najbližších kamarátov, Gizky Oňovej a seriálových Oteckov, ktorí na pódiu odpáli jeho hit Nejsom ten pravý.

Po odvysielanej časti s Kalim sa tak na sociálnych sieťach začali na hudobníkovu adresu kopiť samé chvály. ,,Toľká skromnosť a pokora. Ani sa mi nechce veriť, že je z nášho show biznisu. Nech mu to vydrží. Je úžasný a sympatický už len tým jeho správaním,“ zanechala odkaz Janka. ,,Kaliho som predtým nepoznala…Cítim z toho človeka neskutočnú pokoru. A po dnešných slovách zasa nesklamal. Kali zostaň taký, ako si teraz… Si správny chlap.. žiadny frajer,“ pridala sa Majka.

kali

Rodený Bratislavčan si dokonca získal sympatie aj ľudí, ktorí ho doposiaľ v obľube nemali. ,,Kaliho nemusím, aspoň som si to myslela, no jeho úprimnosť a jednoduchosť nemá v šoubiznise obdoby, ukázal seba a nie niekoho naprogramovaneho, páčilo sa mi to a úprimne,“ nešetrila slovami chvály ďalšia diváčka, pričom podobných reakcií by sme našli doslova stovky! A ako sa včerajšia časť 2 na 1 páčila vám? Napíšte nám do komentárov!

2 na 1

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: TV Markíza, Facebook/Televízia Markíza, Instagram/tvmarkizaofficial, YouTube