Máme za sebou voľbu druhého duelanta, ktorá však nedopadla podľa predstáv väčšiny ľudí. Niet sa čomu diviť, nakoľko Dominik sa už pár dní vystatoval tým, že ak sa mu skutočne podarí dostať do duelu, vyberie si silného súpera Petra. Všetko napokon dopadlo úplne inak.

Keď prišlo na lámanie chleba, vyslovil mladý pracant meno, ktorým šokoval takmer všetkých spoluhráčov. Dominik si za svojho súpera zvolil Ibrahima Maigu, ten takéto rozhodnutie zrejme vôbec nečakal. Svoj krok mladík odôvodnil tým, že exotický spevák sa mu zdá byť už veľmi unavený.

ibi maiga

Za toto nečakané gesto sa zdatný mládenec ocitol pod paľbou poriadnej kritiky – a to priamo od divákov TV Markíza. Tí mu to dali poriadne vyžrať a nešetrili hanlivými komentármi na jeho osobu. „Dominik sa os*al skôr, ako začal duel. Zobral si Maigu len preto, že aj keby Ibi vyhral, tak odstúpi a prenechá mu miesto…Škoda, myslel som, že aspoň Dominik nie je sraľo,“ pobavil sa na farmárov účet divák Michal.

„Kto by to bol čakal. Zase len silné reči a nič z toho. Hlavne, že chce vraj vyhodiť zlých ľudí,“ znela ďalšia reakcia. „Tak to si ma sklamal kamarát! Viem, že je to hra, ale vodu kážeš – víno piješ! Úbohosť… A tak som ti držala palce mysliac si, že si zoberieš Peťa…“ napísala ďalšia sklamaná fanúšička.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Podľa množstva negatívnych ohlasov teraz Dominik Porubský u svojich fanúšikov riadne klesol. Hoci sa našlo aj pár ľudí, ktorí si jeho skutok zastávajú tým, že je to predsa súťaž o obrovskú finančnú výhru – väčšina mladíka odsudzuje hlavne kvôli tomu, že nedodržal to, čo všetkým tak hrdinsky sľuboval.

dominik porubsky

Zdroj: Facebook/Farma | Foto: Facebook/Farma