Finále Farmy 13 vyvrcholilo poriadne napínavým vedomostným kvízom, kde Mesuta od Evičky s Davidom delila od mastnej výhry len jediná správna odpoveď. Koľko kilogramov bronzu bolo použitého na výrobu zvonu? Miroslav Debnár zvolil možnosť B a v štúdiu sa začala vo veľkom oslavovať jeho výhra. Avšak fanúšikovia to vidia inak. 

Pozorní diváci markizáckej reality šou sa odvolávajú na 57. epizódu relácie, kde hospodár doslova povedal: ,,Tak isto si musíme dookola povyberať uhlíky, aby sme mohli kliešťami ten téglik, kde je 40 kilo bronzu, uchopiť a vytiahnuť von,“ upozorňoval statkárov Martin.

V závere live vysielania Miroslav odpovedal na otázku možnosťou B, a teda 35 kilogramov. Ľudia však majú stále v pamäti, že zvon odlievala Eva, zatiaľčo mal Mesut trest na samotke. Taktiež treba dodať, že pracovitá kráska zvolila možnosť C – 40 kg, čo by z nej v prípade uznania spravilo víťazku.

Kým záhradník sa tešil zo 75 000 eur, fanúšikovia relácie zasypali sociálne siete TV Markíza svojimi dôkazmi o údajnom podvode. Do kariet im hrá aj to, že sa v poslednom momente zmenila odpoveď Mesuta z B na C. Sympatizanti fyzicky zdatnej stolárky na vzniknutú situáciu upozornili aj ju.

,,Ahojte, ľudkovia moji milovaní! Veľmi si vážim, ako mi všetci píšete, že sa všetci vyjadrujete k tej poslednej otázke. Neviem, čo mám k tomu povedať. Určite to dnes nechcem riešiť. Ste veľmi zlatí, ako mi všetci odporúčate neviem čo… Pevne verím, že sa na to ľudia pozrú, bude sa to možno ešte riešiť, ak nie, dnes je mi to srdečne jedno,“ reaguje na kvíz Evička.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Pre mňa je dnešok vyvrcholenie jedného neskutočného zážitku. Idem si to užiť, idem sa zabaviť, idem sa najesť a vôbec nemám chuť to riešiť, takže prosím vás, neriešte to dneska ani vy,“ dodala nateraz k téme finalistka. Jej vyjadrenie nájdete v priloženom videu.

Foto/Zdroj: TV Markíza, Facebook – Televízia Markíza, Instagram/evavajsova, farma.markiza, streamable.com