V dnešnej dobe nie je ničím výnimočným, ak má žena upravené prsia, nos či ústa. Niektoré to však so zákrokmi naozaj preháňajú a dokonca sa kvôli plastikám dostávajú do bizarných situácií. Napríklad taká Kayle Morris spáva od 18-tich rokov s o dosť starším mužom, aby mohol jej a mame platiť operácie.

Pri pohľade na Georginu a Kaylu sa nebudete vedieť ani rozhodnúť, ktorá je odpudzujúcejšia – obe totiž vyzerajú ako plastové strašidlá. Čo je však ešte horšie, 41-ročná žena podporuje svoju 23-ročnú ratolesť vo vydržiavaní si staršieho milenca, len preto, aby si mala aj ona za čo platiť skrášľovacie zákroky.

Dámy už do svojich premien investovali viac ako 60 tisíc libier, pričom Kayla minie len na soláriá 5000 libier ročne. Ako sa vyjadrili v televízii, dôvodom ich zákrokov je veľký tlak spoločnosti, v ktorom vládne kult tela – všetci chcú byť mladí a vyzerať na fotkách dokonale.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Na operácie si ale Britky nezarábajú samé. Ich sponzorom je istý 50-tnik, ktorý Kayle platí za erotické služby od jej 18-tich. Kým však väčšina mám by z takéhoto správania dieťaťa jednoznačne nadšená nebola, Georgina to vidí úplne inak. ,,Beriem to tak, že dcéra sa o mňa stará a ja môžem žiť svoj sen,“ znejú slová kontroverznej ženy, ktorá týmto vyjadrením určite pobúri nejednu z vás.

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Facebook/Kayla Morris