Sila make-upu je skutočne neuveriteľná. Ak s ním viete narábať správne, konečný výsledok bude stáť za to, no keď to preženiete, môžete vyzerať ako vosková figurína. Švédska youtuberka si dala na tvár sto vrstiev make-upu a výsledok je šialený!

Na sociálnych sieťach nájdete neskutočné množstvo rôznych výziev, ktoré vlogeri s nadšením skúšajú. Do jednej z nich sa pustila aj švédska youtuberka Josefin Lillakas. Sama priznala, že má veľa voľného času, a tak rada skúša nové veci. Práve toto video jej prinieslo už viac ako 7,5 milióna prezretí a čísla sa stále šplhajú smerom nahor!

Na začiatku experimentu môžete vidieť Josefin, ktorá má veľmi peknú tvár a v skutočnosti nepotrebuje takmer žiadne krytie. Aj keď pri prvých troch vrstvách make-upu ešte rozdiel nevidieť, po dvadsiatej začína byť výrazne neprirodzená.

1111

 

Po šesťdesiatej vrstve už make-up nechcel ani dobre vsiaknuť, a preto bolo potrebné použiť fén. Nechceme si ani predstaviť, ako dlho muselo trvať odličovanie a aké nezdravé musí byť pre ženskú pokožku nosenie takejto omietky.

Foto/Video: YouTube