,,Tvoj tvár znie povedome“, to je názov show, ktorá svojou obľúbenosťou valcovala slovenské domácnosti. Jej cieľom bolo podobať sa nielen spevom, ale aj výzorom na známe hudobné legendy. S niečím podobným prišlo aj 17-ročné dievča Annelies, ktoré sa na fotografiách dokáže premeniť na hodnoverné kópie Audrey Hepburn, Vivien Leigh či Annu Frankovú. Z tej podoby vám padne sánka. [sociallocker]

Toto mladé a šikovné dievča sa volá Annelies Maria Francine, pochádza z Belgicka, študuje históriu, ale jej snom je práca v oblasti módy. Svojím netradičným koníčkom sa odlišuje od všetkých rovesníčok. Medzi jej hobby patrí napodobňovanie známych a krásnych žien, dív z čias minulých. Tento nápad jej skrsol v hlave práve vtedy, keď sa nechala ostrihať. Jej známi si všimli podobnosť s krásnou a talentovanou herečkou Audrey Hepburn, ktorej štýl a eleganciu si Annelies okamžite zamilovala. Rozhodla sa, že nafotí fotografie, ktoré zverejnila na Instagrame. Neskôr začala pridávať aj snímky, kde sa výzorom podobá na iné herečky, či dokonca na animované princezné z Disney-oviek.

Jej tvárička je tak tvárna, že sa dokáže z hodiny na hodinu premeniť na ktorúkoľvek krásnu ženu z minulosti. Je priam neskutočné, ako sa toto dievčatko dokáže zmeniť na niekoľko krásnych a rôznych žien.

Vivien Leigh

Anglická divadelná a filmová herečka, držiteľka Oscara za rolu Scarlett O’Harovej vo filme ,,Odviate vetrom“ a za Blanche Duboisovej vo filme ,,Električka zvaná Túžba“.

1

hhh

Audrey Hepburn -britská herečka, módna ikona, filantropka

trtersts

a

Anna Franková

Nemecké dievča židovského pôvodu, ktoré si písalo denník počas 2. svetovej vojny. Dnes je možné zakúpiť si ho v knižnej podobe.

poiluijoiz

Carey Mulligan- The Great Gatsby ako Daisy Buchanan

fdssg

Princezná Bella z Disneyho rozprávky

pr

Sherilyn Fenn -americká herečka

aund

Foto: Instagram, Twitter [/sociallocker]