Ivana Surovcová (31), krásna nitrianska tanečníčka a úspešná podnikateľka s telom bohyne, si užíva rozprávkový život za veľkou mlákou po boku manžela Mariána Gáboríka (37). A že na nej môžu americkí chlapi oči nechať!

Bývalá tanečníčka televíznej šou Let’s Dance Ivana Surovcová sa pred pár rokmi rozhodla pre životnú zmenu, keď sa kvôli partnerovi Mariánovi Gáboríkovi odsťahovala do USA. Aj keď boli začiatky ťažké, krásna blondínka sa nevzdala a dnes je z nej úspešná podnikateľka, ktorá sa s kolegyňou Katkou Jakeš venuje vlastnej značke Kattiva, joge a príležitostnému modelingu.

O tom, že je manželka jedného z najúspešnejších domácich hokejistov krásna žena, niet najmenších pochýb, veď v jednom z fitness centier sa ju snažil zbaliť aj manažér Justina Biebera! :) Nuž, Marián, s ktorým tento rok oslávila svoje prvé ,,manželské“ Vianoce, by mal mať oči na stopkách, nakoľko aj na sociálnych sieťach majú fotky sympatickej Ivany mimoriadny úspech. A niet sa čo čudovať, veď koniec koncov, blondínka je jednou z najúspešnejších a najkrajších osobností slovenského šoubiznisu! :)

Foto: Instagram