Hereckí kolegovia a životní partneri Kubovčíkovci sa tešia z dvoch synčekov. Niektoré mamičky, ktoré vychovávajú chlapcov, zvyknú túžiť aj po princezničke. Týka sa to i Zuzany a Michala?

Keď ste vo vzťahu dlhšie, prichádza otázka, kedy bude dieťa. Po narodení prvého sa všetci pýtajú, kedy bude druhé, a po druhom, či plánujete tretie. Na vlastnej koži to zažívajú aj Zuzana Kubovčíková Šebová s manželom Michalom Kubovčíkom, v ich prípade je to však trochu inak. Rodičia 5-ročného Rudka a takmer 2-ročného Paľka dookola odpovedajú na to, či synčekom netúžia dať sestričku.

,,Tak by som povedala, že my sme veľmi šťastní. A s obrovskou pokorou berieme to tak, že máme dvoch krásnych zdravých chlapcov. A myslím si, že sme komplet ako rodina,“ uviedla otvorene herecká hviezda v rozhovore pre web Markiza.sk.

,,Tí chlapci sú naozaj takí pohybliví, športoví, intenzívni, takže my sme radi, že to takto máme – dvaja dospelí na dve deti, a to je v našom prípade ideálna kombinácia,“ doplnila Zuzka, ktorá zároveň vyjadrila obdiv všetkým maminám starajúcim sa o tri a viac ratolestí.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Markiza.sk, Instagram/tvmarkizaofficial