Len desaťročné dievča z Pensylvánie si prechádza doslova peklom, a to kvôli svojim spolužiakom, ktorí sa rozhodli úbohé dieťa šikanovať. Tá sa so svojím trápením zdôverila na sociálnej sieti, no určite ani len netušila, že jej volanie o pomoc sa dostane až k hereckej hviezde Hughovi Jackmanovi!

Video, ktoré nešťastná žiačka štvrtého ročníka zdieľala na Facebooku, opisuje jej každodenné trápenie v škole, pričom krutosť detí zrejme nepozná hraníc. „Jedného dňa, počas prestávky, mi skupinka detí zobrala peňaženku tak, aby to učiteľka nevidela a pľuli na ňu… aj na mňa. Táto skupinka ku mne počas prestávok stále chodila, snažili sa so mnou biť. Udierali ma, kopali, ťahali za vlasy, strkali a chodili po mne, pľuli na mňa,“ zdôverila sa malá Cassidy, ktorej profil na FB bol zrušený po tom, čo do prípadu zasiahla škola, ktorú dievčatko navštevuje.

To tvrdí jej matka, ktorá sa rozhodla byť hlasom svojej dcérky a video tak šíri ďalej. „Budem zdieľať jej príbeh a dúfam, že ostatní ho budú zdieľať tiež. Nejde tu o zdieľania ani videnia, ani o to, aby video bolo virálne, je to o šírení povedomia, pretože úsmev mojej dcéry zakaždým, keď videnia a zdieľania boli vyššie a vyššie, bol pre mňa všetkým. Je nahnevaná, že musela začať odznova, ale urobme to pre ňu. Prosím, zdieľajte jej príbeh. Vráťme jej späť úsmev!“ vyzýva odhodlaná mama, ktorej trápenie dcéry nie je ľahostajné.

„Som tvoj kamarát,“ odkazuje dievčatku Hugh Jackman!

Video s jasným odkazom sa však dostalo aj k austrálskej hereckej hviezde Hughovi Jackmanovi, ktorý ho takisto zdieľa na svojom FB a malej školáčke venoval aj nádherný odkaz, ktorý mnohých chytí za srdce: Ahoj Cassidy, to som ja Hugh. Chcem, aby si vedela, že si milovaná, výnimočná a bystrá. Si silná, vtipná a nádherná zvnútra aj zvonku. ŠIKANOVANIE NIE JE V PORIADKU. Prosím, nikdy neprestaň so žiadaním o pomoc. Nájdeš ju u ľudí a na miestach, o ktorých by si nikdy neuvažovala. Som tvoj kamarát.“ Herec tak ukázal, že má srdce na pravom mieste a starosti iných, hoc neznámych ľudí, ho zaujímajú.

Hugh Jackman napísal šikanovanému dievčatku Cassidy

Video dievčatka, ktoré sa šíri internetom, si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Facebook