Hoci je ešte viac ako tri týždne do Vianoc, v nákupných centrách, uliciach a dokonca aj v niektorých domácnostiach to vyzerá, akoby sme mali už zajtra rozbaľovať darčeky. Z obrazovky televízie na nás kričí zelený „alzák“, roľničky vyzváňajú a šťastné rodinky berú ilúzie malým deťom, keď im prezrádzajú, že darčeky sa nakupujú v obchode s hračkami a elektronikou.

Vianočné reklamy sa viac či menej úspešne snažia navodiť ilúziu pokoja a radosti, ale máloktorej sa to podarí tak ako tej na kofolu. Na televíznych obrazovkách ju budeme vidieť už 15. sezónu a napriek tomu ešte stále neomrzela.

Ja nemusím, ja už ho vidím

Milá reklama sa nesnaží nikomu vnucovať ani nič sľubovať. Dievčatko sa vyberie do lesa s oteckom pre vianočný stromček. Ocko jej sľúbi, že ak vydrží do večera nepapať, uvidí zlaté prasiatko. Vtedy len štvorročná Sandra Flemrová odpovie: „Nie, nie, ja nemusím, ja už ho vídím“ a v zápätí obaja utekajú pred diviakom v lesoch v okolí Mladej Boleslavy. Aj keď to tak nevyzerá, sneh, ktorým sa brodili, bol umelý a diviak bol v skutočnosti celkom plachý. Napriek tomu je to jedna z najpodarenejších reklám v celom Česku aj Slovensku.
Asi jediný, kto túto reklamu nemusí, je samotná predstaviteľka malého dievčatka. Sandra má dnes 19 rokov, takže je to už 15 rokov, čo ju každoročne všetci otravujú, aby jej kládli stále rovnaké otázky ohľadom pocitov z natáčania. Nechcú si uvedomiť, že si z toho obdobia už veľa nepamätá, veď mala len štyri roky! Prezradila však, koľko za populárny reklamný špás dostala!

Oklamaná

Honorár za účinkovanie v reklame na jeden z najpopulárnejších nápojov bol stanovaný na vtedajších 24 tisíc korún a Sandra ho mala dostať od modelingovej agentúry. Tej sa ale platiť nechcelo, takže jej ho nakoniec po troch rokoch vysielania vyplatil až výrobca. Avšak podľa dnešných zákonov, respektíve keby bola zmluva postavená trochu inak, by slečne mohli byť peniaze vyplácané za každý rok vysielania! V súčasnosti tak už mohla mať Sandra zarobené napríklad na vysokú!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: extra.cz | Foto: facebook.com/pixi.pixi.33, Instagram/jpmoravec