Obľúbený seriál Oteckovia má aktuálne na televíznych obrazovkách pauzu, avšak už v novom roku sa môžeme tešiť na tretiu sériu. V nej určite nebudú chýbať ani najmenší hrdinovia, ako Viki, Julka, Max, Kubko a Niko. Vedeli ste ale, že jeden z nich má za otca známeho slovenského herca?

Do druhej série Oteckovov pribudla nová postava malého šibala Nika, ktorého stvárňuje herec Daniel Rovňák. Seriálový hit ale nie je Dankovou premiérou. Už predtým totiž nakrúcal pre TV Markíza rôzne upútavky, pričom aktuálne hrá aj v divadelnom predstavení Džungľa postavu Mauglího. Svoj talent však hviezdička rozvíja i v iných oblastiach, ako je karate, lyžovanie či hra na gitaru.

Oteckovia
Danko s hereckým parťákom Jankom Koleníkom (Oteckovia)

Ak vám bola Dankova milá tvárička rovnako povedomá ako nám, bude to zrejme tým, že je synom známeho slovenského herca Michala Rovňáka, ktorého si okrem iného môžete pamätať aj z detskej relácie Kakao – moderoval ju spolu s Ivanom Blahútom. Vyzerá to teda tak, že lásku k umeniu zdedil šikovný chlapček po otcovi a tomu akoby z oka vypadol.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Oteckovia
Danko s ocinom Michalom

Zdroj: detskiherci.sk | Foto: Instagram/oteckovia, rovnak_daniel_official, michalrovnak