Nie je žiadnym tajomstvom, že známi manželia Viktor a Adela Vinczeovci nemôžu mať spoločné biologické potomstvo. Dvojica však otvorene hovorí o možnosti adopcie, na ktorú sa ich fanúšikovia často pýtajú. Čo prezradil obľúbený markizák tentoraz? 

Populárni manželia netlačia na pílu a veci berú tak, ako sú. Ani za dieťatkom sa neženú hlava nehlava, no chvíle s najmenšími si naplno užívajú, a to napríklad v táboroch ako animátori.

Fanúšikom šou Tvoja MINI tvár znie povedome určite neuniklo, že jedným z coachov najmladších talentov je aj televízny moderátor. Jeho zverenkyňou je 10-ročná Melissa Mandy Marušková, ktorá sa na obrazovkách žlto-modrej televízie už stihla premeniť na frontmana skupiny Rammstein alebo speváčku Cindy Lauper.

Najnovšie, keď sa v instagramovom Q/A Viktora sledovatelia opýtali, ako je na tom adopcia, s humorom vytiahol snímku, kde si skočili dať niečo pod zub práve so súťažiacou detskej verzie zábavnej šou.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Dočasne máme adoptovanú túto talentovanú dámu. S našou skutočnou adopciou – status quo. Číže, čakáme. Snáď aspoň ono bude mať rado končeky od pizze,“ napísal influencer a ekológ, ktorému evidentne Melisska z „MINI tváre“ prirástla k srdcu.

Foto/Zdroj: Instagram/viktorvincze/tvmarkizaofficial