Spomínate si ešte na príťažlivého a kučeravého Diega z mexickej telenovely ,,Keď budeš moja“, ktorý z televíznych obrazoviek opantával množstvo žien po celom svete? Zub času sa neúprosne podpísal aj na jeho predstaviteľovi Sergiovi Basañezovi, v ktorom by ste dnes iba márne hľadali príťažlivého muža. Diegov vzhľad, ktorý dostával do kolien milióny žien, je dnes minulosťou. 

Sergio hviezdil v legendárnej telenovele ,,Keď budeš moja“ po boku herečky Silvie Navarro, ktorá si zahrala nádhernú zberačku kávy, Palomu. Ich láska sa preniesla aj do skutočného života a párik tak prežil krátky pomer i v súkromí. Dnes sú obaja herci len priatelia.

Herci tvorili pár aj v súkromí

Od nakrúcania mexickej telenovely ubehlo už neuveriteľných 16 rokov. Kým Silvia Navarro vyzerá aj dnes fantasticky a môžeme povedať, že starne do krásy, o jej televíznej láske Sergiovi sa to, žiaľ, povedať nedá. Dnes má fešák s dlhou hrivou 47 rokov a už na prvý pohľad vidieť, že neuveriteľne zostarol. Sergio prišiel o svoje povestné dlhé vlasy a jeho tvár je poznačená mnohými vráskami, ktoré mu pridávajú minimálne o 15 rokov viac. Mužný vzhľad, kedysi mimoriadne príťažlivého herca, dnes môžeme obdivovať už len z fotografií a starých telenoviel. Z príťažlivého vzhľadu Diega ostal hercovi len podmanivý úsmev.

Takto si ,,Diega“ pamätáme z telenovely

Takto vyzerá Sergio Basañez dnes

Zdroj: Instagram, Twitter, YouTube