Televízia Markíza pred pár dňami odštartovala staronový projekt s názvom Ruža pre nevestu. O priazeň bohatého a charizmatického Tomáša Tarra sa rozhodlo zabojovať 18 žien, no trom z nich nádej vyhasla hneď v úvode. Vypadnutá Diana sa od sympaťáka žijúceho v Thajsku dočkala slov, aké ju dosť zaskočili.

Dievčatá Tinu, Zuzku a Dianu v ďalších epizódach romantickej reality šou neuvidíme. Dôvodom je, že sa vysnená ruža od Tomáša do ich rúk nedostala. Vypadnutie v prvej epizóde najviac vzalo Dianu, ktorá si po vypnutí kamier aj poplakala.

„Ja som až úplne do poslednej chvíle, keď dával poslednú ružu, čakala, že povie moje meno. Keď ho nepovedal, tak som bola z toho v šoku,“ Diana sa v zákulisnom rozhovore netajila tým, že sa jej Tomášovo rozhodnutie spočiatku veľmi dotklo.

Napriek tomu, že sa konkrétny dôvod svojho náhleho odchodu domov nedozvedela, od elegantného podnikateľa sa dočkala trpkého vyjadrenia. ,,Povedal mi, že tým, že som si chcela založiť rodinu, tak si ju so mnou nezaloží,“ plavovláska odhalila nie príliš taktný spôsob odmietnutia ženy. A to ju vraj úprimne zamrzelo.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

diana ruža pre nevestu

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Markiza.sk, Instagram/Tvmarkizaofficial