33-ročná moderátorka Diana Hágerová inšpiruje ženy po celom Slovensku, pričom zväčša ju môžu fanúšikovia vidieť s úsmevom na perách. Najnovšie sa im prihovorila s jedinečnou myšlienkou, ktorou si získala sympatie širokej verejenosti.

Dvojnásobná mamička Diana Hágerová je aktívna na sociálnych sieťach, kde nielenže pridáva zábery zo súkromia, no taktiež podnecuje k pomoci znevýhodneným. Aktuálne sa krásna blondínka prihovorila followerom s unikátnym projektom, do ktorého sa zapojila len pred pár hodinami.

„Zhruba pred dvoma rokmi som sa rozhodla nechať vlasy narásť do dĺžky vhodnej na darovanie pre projekt Vystrihaj sa Slovensko, kde vlasy od darcov následne spracujú a vytvoria parochňu pre onkologickú pacientku zdarma,“ uviedla Diana, ktorá si nechala korunu krásy skrátiť o neuveriteľných 43 centimetrov!

„Bol to pre mňa obrovský pocit úľavy. Človek si prvotne ani neuvedomuje, aké sú tie vlasy ťažké. A keď ich dáš zrazu dole, tak je to neopísateľný pocit ľahkosti a uvoľnenia. Najdôležitejšie pre mňa však ostáva myšlienka, že vlasy idú na dobrú vec a niekomu určite pomôžu,“ povedala pre magazín Emma s tým, že Romanovi sa po prvotnom šoku zmena zapáčila.

V prípade, že by ste chceli v rámci krásnej myšlienky darovať svoje vlasy aj vy, musia mať dĺžku minimálne 40 centimetrov. Taktiež by nemali byť farbené, v opačnom prípade len na svetlé odtiene.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: Emma, IG/dihager