Čakať dieťa s niekým, koho milujete, to je snom každého človeka. Pre týchto dvoch ľudí sa sen stal skutočnosťou, a to už po druhýkrát. Preto sa rozhodli, že momenty, ktoré počas tehotenstva prežili, zvečnia a vytvoria z nich úžasné a láskyplné video.

Tom Fletcher, ktorého možno poznáte ako speváka z Britskej skupiny McFly, a jeho manželka Giovanna už majú druhé dieťatko. Malý Buddy sa narodil len pred pár dňami a hneď sa na internete objavilo nádherné video, ktoré spolu so starším synčekom Buzzom čerství rodičia natočili. Pieseň, ktorá dodáva videu ešte väčšiu roztomilosť, zložil a naspieval sám Tom. Už na prvý pohľad môžete vidieť, že je z nich šťastná rodinka.

„Fotili sme sa skoro každý deň počas tehotenstva. Znova! Veď keď sme to spravili pre Buzza, akoby sme to mohli neurobiť aj pre Buddyho? Dúfame, že sa vám to bude páčiť tak veľmi, ako sa nám páčilo tých deväť mesiacov, ktoré nám priniesli nášho druhého syna– Buddyho Boba Fletchera,“ napísal Tom k videu, ktoré zverejnil aj na svojom Facebooku.

Celá redakcia Slovak Woman posiela Fletcherovcom veľkú gratuláciu a praje mnoho zdravia a šťastných detičiek. No nie sú úžasní? 🙂

Foto, Video: Youtube