Za jednu z najväčších detských hviezd všetkých čias je na Slovensku určite považovaná aj Petra Jurinová. Talentovaná slečna, v súčasnosti už pani, si však slávu nezískala len ako speváčka, ale i ako veľmi šikovná moderátorka. Dnes je z Peti čerstvá maminka!

Kým v súčasnosti si decká fičia na Mirovi Jarošovi a Spievankove, naša generácia bola paf z Mišky Paštekovej či Petry Jurinovej. A práve druhá menovaná speváčka, ktorá má na svedomí hity Nemám rada boxerov, Vadí nevadí alebo Kocúr Jonatán, sa stala pred vyše mesiacom mamičkou svojho prvého dieťatka.

Petra Jurinova

Peťa je od minulého roka manželkou fešného Viktora Krivosudského, ktorému 29. septembra porodila synčeka Riška. „Bolo to veľmi vyčerpávajúce, ale stálo to za to. Je to náš najväčší poklad na svete. Trošku ho bolí bruško ako chlapcov, ale bojujeme spoločne. Všetko je super,“ prezradila Novému času novopečená mamička.

Z malého chlapčeka sa teší celá rodina, o čom svedčí aj instagramový post Peťkinej sestry, ktorá zverejnila vysmiaty záber v spoločnosti anjelika spinkajúceho v kočíku. Z detskej hviezdičky sa tak stala šťastná maminka, ktorá 20. októbra oslávila 32. narodeniny, avšak na svoj vek bývalá speváčka rozhodne nevyzerá a je naozaj krásna.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Petra Jurinova
Peťa ako krásna nevesta so svojimi družičkami
Petra Jurinova
Peťa s manželom Viktorom
Petra Jurinová
Peťa so sestrami
Petra Jurinová
Peťa so sestrou a svojím malým Riškom

Zdroj: Čas.sk | Foto: YouTube, Instagram/VJ