Deti účinkujúce v televíznych seriáloch bývajú častokrát najväčšími hviezdami daného projektu. Niet sa čomu čudovať, ich roztomilé tváričky si získajú nejedno ženské srdce, čo platí najmä v prípade obľúbených hercov z Oteckov.

Izabela Gavorníková predstavujúca malú Viky, Tobias Král známy ako Max či Laura Gavaldová v role krásnej Julky. To všetko sú dnes už miláčikovia divákov modro-žltej televízie, hoci sme donedávna o nich ani len nepočuli. Detičkám z Oteckov však najnovšie pribudla nová konkurencia, a to rovno v talentovanom Dominikovi Budinskom.

Dominik sa dostal do povedomia verejnosti vďaka úlohe v jednom z najčerstvejších televíznych projektov. Seriál Autoškola síce obdržal zo strany sledujúcich poriadnu dávku kritiky, avšak sympatický Budinský stvárňujúci Riška predsa len okúzlil veľkú časť publika a zdá sa, že ešte poriadne zamieša karty.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Pre „Riška“ totiž svet kamier a scenárov nie je žiadnou neznámou. Mladík sa ocitol už aj na natáčaní Komisára Rexa a nechýbal ani pri prípravách epizód zo Spievankova, kde predviedol svoje spevácke nadanie. Okrem toho sa ale venuje i športu, a to najmä tancovaniu a náročnému parkouru.

Herci zo seriálu Autoškola

Dominik na natáčaní Spievankova
Záber z natáčania seriálu Komisár Rex s Jurajom Bačom

Foto: Instagram/Oteckovia, Dominik Budinský