Svadba Adely Banášovej a Viktora Vinczeho sa už nezadržiteľne blíži a zamilované hrdličky si povedia svoje ,,Áno“ už 10. júna v kaštieli v Tomášove neďaleko Bratislavy. A kto sa tejto veľkolepej oslavy vlastne zúčastní? Adela prezradila, kto bude na zozname hostí. 

Moderátorka sa pre cas.sk vyjadrila, že na zozname pozvaných je približne 100 hostí, medzi ktorými budú aj mená, ako napríklad Sajfa s Veronikou Ostrihoňovou, Danica Kleinová s priateľom a šéfom hasičov Alexandrom Nejedlým, Dano Dangl, Juraj Šoko Tabaček, programová riaditeľka Markízy Silvia Majeská s manželom a režisérom Pepem Majeským či choreograf Miňo Kereš. „Myslím si, že najviac známych tvárí tam bude mať zastúpené Viktor s kolegami zo spravodajstva,“ uviedla Adela pre slovenský denník.

Čo sa týka hostiny a veselice, na svadbe Adely a Viktora žiadnu prehnanú exotiku nečakajte. Blondínka prekvapila svojim vyjadrením, že svadbu poňala v tradičnom štýle- klasické jedlo, program aj hudba. Na svojej svadbe sa chce cítiť príjemne a nepotrebuje k tomu žiadne zbytočné divadlo. O zábavu sa postará DJ, cimbalovka, zábavová kapela a niečo možno zaspieva Sima Martausová, ktorú má budúca nevesta rada. :)

Zdroj: čas.sk | Foto: Instagram, Facebook, mom-espeace.deviantart.com