Než vstúpila do jojkárskej zoznamky Take Me Out, niektorá mužská časť ju už poznala. Zuzana Žiličníková sa totiž preslávila svojím hrudným košom, v ktorom vraj nosí najväčšie silikóny na Slovensku. Teraz na ne fanúšikom ponúkla detailný pohľad!

Kontroverzná Zuzanita je známa tým, že sa rada odhaľuje, avšak jej fotky v Evinom rúchu by ste hľadali len s ťažkosťami. Napriek tomu je mnoho snímok Zuzany Žilinčíkovej poriadne provokatívnych.

Zuzanita

Ako Barbie

Najnovšie blondínka na svojom Instagrame pošteklila mužskú fantáziu detailným záberom na svoje dva mega poklady. Už na prvý pohľad je ale jasné, že hviezda Take Me Out či Nákupných maniačok na sebe maká. Okrem Zuzaniných gigantických silikónov totiž vidno aj jej osí pásik, ktorý predtým až taký tenučký nemala. Teraz doslova pripomína bábiku Barbie.

Zuzanita

Krása či hnus?

Pri fotke odvážnej Slovenky sa nahromadilo viac ako 3 600 lajkov a množstvo komentárov. Samozrejme, kým nadržanci by si najradšej jej hruď pomojkali, ženy k nej až také prívetivé neboli. „Fuj, nepáčia sa mi… menšie sú krajšie,“ napísala Marta. „Toto sa vám zdá krásne? Otras,“ pridala sa ďalšia dáma. A čo hovoríte na Zuzanine silikóny vy?

Detailný záber na Zuzanitine silikóny si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram