Bývalá česká Misska Eliška Bučková sa aj 10 rokov od získania titulu stále teší veľkej priazni. Na Instagrame ju sleduje takmer stotisíc sledovateľov, ktorých kráska pravidelne poteší peknou fotečkou. 

Modelka sa nedávno rozišla s priateľom Jakubom Vágnerom a zdá sa, že táto udalosť na nej zanechala isté stopy. Hoci stále pózuje s úsmevom na perách a ukazuje dokonalé krivky, fanúšikovia sa pri pohľade na jej najnovšie fotky búria. Eliška viditeľne schudla a svojím vzhľadom vyvoláva skôr ľútosť ako obdiv. Na fotke, kde pózuje len v spodnej bielizni, si zaiste všimnete najmä neprimerane vychudnuté ruky a trčiace kľúčne kosti – nájdete ju na konci článku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Ako Češka sama kedysi priznala, pred rokmi bojovala so zákernou anorexiou. A hoci tvrdí, že ťažkosti už dávno prekonala, na aktuálnych záberoch to tak nevyzerá. Anorexia je predsa len sama o sebe veľmi náročná choroba, ktorá zmení človeka nielen po fyzickej, ale aj po psychickej stránke.

Niektorí ľudia si myslia, že takéto verejné predvádzanie sa od známej osobnosti už v poriadku nie je. „Toto je príšerné. Komu ta toto páči? Je mi toho dievčaťa až ľúto“ zareagovala na adresu českej modelky jedna z fanúšičiek. Pravdou je, že kritériá na ženskú krásu by zrejme bolo potrebné prehodnotiť, pretože neustále drastické diéty si už u mnohých dievčat vyžiadali neúprosnú daň.

eliska buckova

Eliškin záber v spodnej bielizni si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Instagram/EliskaBuckova_official | Foto: Instagram/EliskaBuckova_official, pixabay.com