Dlhoročná markizáčka Jana Hospodárová, ktorá momentálne moderuje Športové noviny, si zaspomínala na nepríjemné zážitky z minulosti. A hoci svoju prácu miluje, priviedla ju aj do kontaktu s ľuďmi, ktorí to nemali v hlave úplne v poriadku.

Počas svojho 27–ročného pôsobenia v komerčnej televízii si Jana Hospodárová prešla od moderovania zábavných relácií ako Cestoviny cez účinkovanie v bulvárnej Smotánke až po prácu vo večernom spravodajstve, kde divákov pravidelne informuje o športových novinkách.

Popularita si však vyžiadala svoju daň. Moderátorku začali prenasledovať labilní fanúšikovia. Jeden si kvôli nej chcel vziať vlastný život. „Ja som mala tých stolkerov niekoľko, bolo ich viac. Jeden dokonca za mnou pravidelne chodil do Markízy a chcel tu nejako ostentatívne na našej recepcii si vziať život, keď si ho nevezmem. Boli to veci, ktoré boli veľmi smutné, najmä človek musel veľmi opatrne jednať s takouto osobnosťou, ktorá nebola úplne v poriadku,“ priblížila Janka ťažké chvíle pre portál Markíza.sk.

Ten istý človek si navyše moderátorku vyhľadal a počkal si na ňu aj v mieste jej bydliska. „Jedného dňa som išla vyniesť smeti a ten dotyčný sedel na mojich schodoch vo vchode. Vtedy som možnože zareagovala aj trošku tvrdšie a naozaj som ho už takými ráznymi slovami a ráznymi vetami vyhnala zo svojho domu. Odvtedy som ho našťastie nevidela, z času na čas sa objavil na Dni otvorených dverí televízie Markíza,“ opísala ďalší temný zážitok s obdivovateľom.

Napriek nepríjemnostiam bolo blondínke podobných ľudí ľúto. „Človek vtedy dúfa, že to toho dotyčného prejde a že sa asi bude venovať nejakým iným záležitostiam,“ priznala Hospodárová, ktorá sa dnes už, našťastie, s podobne ťažkými situáciami nestretáva.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Jana Hospodárová, televízne noviny, Športové noviny, Markíza, Voyo

Zdroj: markiza.sk | Foto: Instagram/janahospodarova