Výplod fantázie jedného muža či reálna vidina, ktorou predpovedal blízku budúcnosť? Aj keď svet už od nepamäti sprevádzali proroctvá a veštby rôznych médií, bosoriek či jasnovidcov, tentokrát spoločnosť položil na lopatky veštec Horacio Villegas, ktorý tvrdí, že pozná presný dátum začiatku tretej svetovej vojny!

Jedni mu dychtivo veria, druhí sa z jeho predpovedí pobavene vysmievajú. Horacio Villegas o sebe tvrdí, že je ,,Poslom Boha“ a po sérií pravdivo predpovedaných skutočností tentokrát vyhlásil, že pozná presný dátum začiatku tretej svetovej vojny. Muž, ktorý sa snaží varovať ľudstvo, v minulosti správne predpovedal víťazstvo Donalda Trumpa v prezidentských voľbách či útoky USA na Sýriu, ktoré svetom otriasli len nedávno.

Podľa slov proroka Horacia sa už o pár týždňov dostane do smrtiaceho globálneho konfliktu Rusko, Severná Kórea a Čína, čo bude mať katastrofálne následky a o život prídu milióny ľudí. Presným dátumom skazy by mal byť 13. máj tohto roku, ktorý je zároveň 100. výročím prvého zjavenia sa Panny Márie v portugalskej Fatime.

„Hlavné posolstvo, ktoré ľudia musia vedieť, je to, aby boli pripravení medzi 13. májom a 13. októbrom 2017. Táto vojna bude a prinesie veľa skazy, šok a smrť,“ cituje Villegasa Daily Mirror.

Zdroj: Express.co.uk, Daily Mirror