Demi Lovato začínala svoju kariéru ako detská hviezdička, ktorá dlhé roky doslova vyrastala pred kamerami. Ľudia preto nadobudli pocit, že ju vďaka tomu poznajú, no mladá speváčka pred svetom predsa len niečo tajila. Psychické problémy ju stiahli na samotné dno a vypýtali si nepeknú daň. 

Demi sa zaradila k tým hudobníčkam, ktorí si do svojho najhlbšieho súkromia pustili kamery, aby mohli natočiť to, čo sa odohráva za ich zavretými dverami. Do sveta sa tak dostal dokument s názvom Simply Complicated, ktorý zachytáva nielen pekné chvíle zo života Demi Lovato, ale aj tie náročné. Táto speváčka s neuveriteľným hlasom bez akýchkoľvek problémov odokryla širokej verejnosti svojich najväčších démonov, s ktorými bojovala počas dospievania. Práve problémy s alkoholom, drogami, sebapoškodzovanie, bulímia či bipolárna porucha sa spájajú s menom Demi Lovato.

Nielen prostredníctvom tejto snímky, ale aj na sociálnych sieťach dáva do povedomia, čo môže spôsobiť psychická porucha. Demi na Instagram Stories totižto zverejnila priam šokujúcu snímku, na ktorej je odfotená pred a po liečení. Prvá fotka ju zachytáva v časoch, keď bojovala s poruchou príjmu potravy a jasne na nej vidno jej nepekne vychudnutú postavu s vyčnievajúcimi kosťami. Druhá fotka ukazuje speváčku po liečení a jej telo vyzerá omnoho zdravšie. Samotná umelkyňa napísala, že zotavenie je možné a veríme, že jej premena pomôže ďalším ľuďom na svete, ktorí bojujú s podobnými démonmi.

Foto: Instagram